Kontaktujte nás: +420 776150216 | info@chalupanaandelech.cz

Chalupa Na Andělech

Ubytujte se v chalupě s Duší

Ubytování

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 9 osob ve 3 ložnicích. Jedna ložnice je čtyřlůžkové, jedna třílůžková a jedna ložnice je dvoulůžková s manželskou postelí a dětskou postýlkou.

                               

Pokud by naše lůžková kapacita nesplňovala Vaše požadavky, není problém po dohodě zajistit v místnosti u krbu 1 přistýlku (formou kvalitních matrací na podestě). 

 

V přízemí se nachází prostorná společenská místnost s kachlovými kamny, posezením a plně vybavenou kuchyní s myčkou, multifunkční elektrickou troubou na pečení a čtyřplotýnkovým indukčním vařičem, ledničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Milovníky kávy potěší automatický kávovar KRUPS. Jídelní kout s velkým dřevěným stolem je samozřejmostí.

                            

Pro děti je připraven dětský koutek (pastelky, hračky, společenské hry), v jednom z pokojů je k dispozici dětská postýlka, pro malé děti i jídelní židlička u velkého stolu. K zapůjčení nabízíme deskové společenské hry  nebo odrážedla pro nejměnší.

V chalupě se nachází koupelna se sprchovým koutem a 2 samostatná WC (v přízemí a v podkroví). K dispozici je dětský nočník, stupínek a dětské WC sedátko.

Pokud se rozhodnete u nás ubytovat, neváhejte nás kontaktovat přostřednictvím kontaktního formuláře, uvedeného emailu nebo na uvedeném telefonním čísle.

Jsme Vám k dispozici celoročně!